HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

 
XNIR je novinka, která byla představena na výstavě Agritechnica 2015 v Hannoveru. Jedná se o zmenšenou a zjednodušenou verzi přenosného analyzátoru AgriNIR. Má ještě kompaktnější rozměry a je použitelný na měření krmiv přímo v silážní jámě nebo krmné chodbě. Princip měření je založen na NIR fotospektrometru a měřený vzorek nemusí být před měřením nijak upravován, ani sušen. Výsledek máme do pár vteřin. Přístroj je vybaven USB portem na uložení naměřených dat. Je možné navolit si křivky, které chceme v přístroji mít (kukuřičná siláž, seno, vojtěškové seno, travní siláž, vojtešková siláž, TMR, sójový šrot, zelená kukuřice, CCM, kukuřičné zrno, pšeničné zrno). Měřené parametry jsou stejné jako u přístroje AgriNIR, a sice sušina, škrob, N-látky, ADF, NDF popel a tuk. XNIR je dodáván v kompaktním kufříku včetně baterie a nabíječky.
 

MINIANALYZÁTOR XNIR

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz