HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  LD-Agro Unidrive je univerzální systém automatického samočinného GPS navádění, který je možné namontovat do téměř jakéhokoliv stroje. Funguje bez zásahu řidiče na principu ozubeného prstence, který je připojen na existující volant stroje a je spojen s elektromotorem. Ovládání a nastavení naváděcího systému se realizuje pomocí dotykové obrazovky, která rovněž zobrazuje samotnou navigaci stroje. GPS signál s korekčním signálem je přijímán pomocí antény a je vyhodnocován v ECU (elektronické řídící jednotce). Systém je schopen pracovat s přesností až 2 cm v závislosti na využívaném korekčním signálu. Jednou z největších výhod tohoto systému je, že se dá relativně jednoduše přemontovat z jednoho stroje na druhý.
 
Technické údaje:
Přesnost až 2 cm
Využitelné pro traktor ano
Využitelné pro samochod ano
Použitelné na sejbu ano
Použitelné na plečkování ano

LD-Agro Unidrive

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz