HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Technologie pásového zpracování půdy (Strip-Till) je půdoochranná technologie, která využívá výhody klasického zpracování a bezorebné technologie. Obdělává se totiž jenom pás široký zhruba 20 cm, do kterého se následně seje plodina. Díky tomu zůstávájí v meziřádku na povrchu rostlinné zbytky jako u technologie bezorební, ale zároveň je prostor výsevu zpracován do hloubky zhruba 20 cm a očištěn od rostlinných zbytků jako u technologie klasického zpracování půdy. Pracovní orgány stroje se skládají z řezacího disku (řeže rostlinné zbytky), ze dvou profilovaných disků (čistí řádek), dále z nože (podryje řádek do hloubky cca 20 cm) a na závěr přihrne půdu další pár disků s utužovacím válcem.
 
Technické údaje:
počet řádků 6 - 8
meziřádková vzdálenost 40 - 80 cm
Výkon traktoru cca 270k
Sklápění hydraulické
Jištění non-stop

BLU-JET Strip-Till

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz