HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Naváděcí systém LineGuide 800 patří do vyšší kategorie naváděcích GPS systémů od společnosti LD-Agro. Kromě toho, že je kombinovatelný s různými druhy antén a dosahuje vyšších přesností jako systém V2, je možné ho napojit i na automatické samočinné navádění. Taky je možné ho rozšířit o automatické ovládaní sekcí postřikovače, a to nezávisle na výrobci stroje. Samozřejmostí je možnost připojení couvací kamery. Obrazovka má úhlopříčku 20 cm, je dotyková a napájí se přes 12V zástrčku. Systém pracuje v základu s korekčním signálem EGNOS, díky kterému dosahuje přesnosti zhruba 20 - 25 cm. S anténami Geo D10 / Geo D20 a příslušným korekčním signálem je pak možnost dosáhnutí přesností až do 2 cm. Systém při práci automaticky počítá plochu pole a ošetřené části pole. Je lehce přenositelný z jednoho stroje na druhý.
Údaje z naváděcího systému se dají lehce importovat do PC přes USB port.
 
Technické údaje:
Přesnost 2 - 25cm
Uhlopříčka 20 cm
Dotyková obrazovka ano
Korekční signál EGNOS až RTK
Měření plochy ano
2D/3D zobrazení ano
Použití s autopilotem ano

LineGuide 800

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz