HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Naváděcí systém LineGuide 1000 představuje nejvyšší úroveň zobrazovací jednotky naváděcích GPS systémů LD-Agro. Tak, jako LineGuide 800, je kombinovatelný s různými druhy antén a jeho přesnost záleží na svoleném typu antény a korekčního signálu (od 2 do 25 cm). Je možné ho napojit i na automatické samočinné navádění, resp. na automatické ovládání sekcí postřikovače. Samozřejmostí je možnost připojení couvací kamery. Obrazovka má úhlopříčku 25,4 cm, je dotyková a napájí se přes 12V zástrčku. Systém pracuje v základu s korekčním signálem EGNOS, díky kterému dosahuje přesnosti zhruba 20. S anténami Geo D10 / Geo D20 a příslušným korekčním signálem je pak možnost dosáhnutí přesností až do 2 cm. Systém při práci automaticky počítá plochu pole a ošetřené části pole. Je přenositelný z jednoho stroje na druhý.
Údaje z naváděcího systému se dají lehce importovat do PC přes USB port.
 
Technické údaje:
Přesnost 2 - 20cm
Uhlopříčka 25,4 cm
Dotyková obrazovka ano
Korekční signál EGNOS až RTK
Měření plochy ano
2D/3D zobrazení ano
Použití s autopilotem ano

LineGuide 1000

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz