HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

 
Unikátní čistič vzduchových filtrů je velmi užitečným pomocníkem při údržbě zemědělské techniky. Znečištěný vzduchový filtr může zapříčinit zvýšenou spotřebu paliva až o 15%. Je proto velice důležité pravidelně tyto filtry čistit. Díky unikátnímu čističi filtrů je tento proces jednoduchý a rychlý.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ: Vše co potřebujete je zdroj stlačeného vzduchu. Připojíte čistič, položíte na filtr, otevřete ventil. Jednoduchým pohybem nahoru a dolů díky otočné vzduchové hlavici již během pár vteřin vyčistíte filtr.

VÍCEÚČELOVOST: Filtr blaster je vhodný na jakýkoliv vzduchový filtr o průměru 9-30 cm a výšce 23-183 cm. V základu je filtr blaster dodáván s rotorem o průměru 15 cm, opčně je ale možné si zvolit průměr 7,5 cm anebo 22 cm, resp. prodloužení hlavice.Video o produktu naleznete ZDE

ČISTIČ VZDUCHOVÝCH FILTRŮ

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                     Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz