HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

 
V rámci našeho doplňkového sortimentu nabízíme dodávku náhradních dílů na různé zemědělské stroje bez ohledu na značku. Zaměřujeme se hlavně na:

- Převodovky GB a náhradní díly do těchto převodovek: tyto převodovky se nacházejí na zemědělských strojích různých výrobců, většinou jde o krmné vozy, rozmetadla chlévské mrvy, rozdružovače balíků, sečky, rotační brány, rozmetadla umělých hnojiv, atd. Pro ověření dostupnosti a ceny konkrétní převodovky, anebo náhradního dílu, nám napište přesný typ převodovky a my vám zašleme nabídku, resp. katalog v případě zájmu o náhradní díly. Pro přehledový katalog převodovek klikněte ZDE.


- Náhradní díly na nápravy návěsů, rozmetadel, cisteren: čepy, pouzdra, tlumiče natáčecích náprav, brzdy, šrouby kol, atd. Pro dostupnost konkrétního dílu nás prosím kontaktujte. Pro přehledový katalog klikněte ZDE.- Hydromotory a elektromotory na pohon dopravníků rozmetadel, krmných vozů, rozdružovačů, fréz krmných vozů, anebo čerpadel cisteren.- Kvalitní náhrady opotřebitelných dílů na stroje pro zpracování půdy IQ parts.

       Katalog opotřebitelných dílů naleznete ZDE.- Kvalitní alternativní filtry za rozumné ceny: vzduchové, palivové, olejové. Stačí nám napsat typ originálního filtru a my vám nabídneme alternativu.


- Pneumatiky a disky: standardní rozměry i rozměry na míru. Stačí nám poslat rozměry a my vám pošleme nabídku.

NÁHRADNÍ DÍLY

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz