HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Nabízíme vývoj a implementaci inteligentních robotických technologií pro použití v zemědělství. Vývoj vykonáváme od začátku přesně na míru a v úzké spolupráci se zákazníkem. Tyto technologie Vám dokážou značně přispět k optimalizaci nákladů v neustále rozvíjajícím se konkurenčním prostředí.

  Ať už by se jednalo o automatický robotický přihrnovač krmiva, rozeznávání rostlin pomocí automatické detekce kamerovým systémem, anebo automatizované měřaní různých fyzikálních veličin ve skladech, silech, anebo silážních jámách, rádi Vám vypracujeme případovou studii konkrétně pro Váš případ a projekt zreailuzejeme.

  Náš tým se zaměřuje jak na softwarové, tak i na hardwarové součásti vývoje a výroby. Jinými slovy dokážeme od A do Z navrhnout, vyvinout a vyrobit například robotický podvozek včetně softwarového ovládání, pričemž používáme nejmodernější softwarové technologie, jako jsou neuronové sítě, a proto mají naše technologie vysokou míru autonomnosti.

Vývoj na míru - E-AGRO

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz