HLAVNÍ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO ACTISWEEP ADCON DOPLŇKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Od výrobce ADCON Telemetry nabízíme komplexní technologii na sledování pověternostních podmínek na polích a vyhodnocení sledovaných údajů z agronomického pohledu. Technologie se skládá ze dvou částí:

o   METEOROLOGICKÁ STANICE
  Zabezpečuje měření údajů jako jsou teplota, rychlost a směr větru, vlhkost vzduchu, intenzita srážek a vlhkost půdy. Meteorologická stanice je napájena pomocí solárního panelu a baterie. Měřená data posílá stanice téměř v reálném čase na server. Stanici je možné vyspecifikovat dle individuálních potřeb, na výběr máte z následujících senzorů:

  + senzor teploty
  + senzor vlhkosti vzduchu
  + srážkoměr
  + senzor rychlosti větru
  + určení směru větru
  + senzor půdní vlhkosti a teploty
  + senzor slunečního zářenío   VYHODNOCOVACÍ PROGRAM
  Na základě údajů z meteorologické stanice program addVantage vyhodnocuje data a díky predikčním modelům je schopen předpovědět nebezpečí vzniku chorob. Systém je samozřejmě schopen upozornit například i na mrazy. Technologie je použitelná jak pro polní plodiny, tak i pro vinice a ovocné sady. Program addVantage zahrnuje například tyto predikční modely:

  + Rez pšeničná
  + Plíseň šedá
  + Padlí travní

Adcon - bezdrátová komunikace s Vašimi plodinami

AgriTechnika CZ, s. r. o. 2015                                                                                                  Partnerský web: http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz